POHÁR MESTA TRENČÍN

Dominika Lecká víťazka finále štvorboja žiačok v disciplíne 200 metrov polohové preteky
Marian Mjartan 2. miesto finále štvorboja žiakov v disciplíne 200 metrov polohové preteky

So ziskom 9 medailí sa v sobotu 05.11.2022 vrátili naši plavci (Natália Lacková, Nina Gutyanová, Dominika Lecká, Šimon Peter Suchánsky a Marian Mjartan) z Trenčína, kde sa za účasti 364 plavcov z 27 klubov Slovenska konali tradičné preteky „Pohár mesta Trenčín.“ V kategórii open v disciplíne 50 metrov motýlik Natália Lacková si vyplávala zlatú medailu. Šimon Peter Suchánsky v znakárskej stovke získal striebro a v disciplíne 200 metrov znak skončil na 3. mieste. V open kategórii sa medailovo umiestnila aj Dominika Lecká 2x na druhom mieste a 2x na treťom mieste.